Başlangıç / Korku Oyunları / Amnesia: A Machine for Pigs

Amnesia: A Machine for Pigs

Amnesia: A Machine for Pigs indir - Amnesia: A Machine for Pigs torrent indir içeriği torrent adam aracılığı ile bedava tek link olarak yüklenmiştir.

Oyun Adı: Amnesia: A Machine for Pigs
Oyun Türü: Korku Oyunları
Oyun Boyutu: 2.5 GB
Kategori: Torrent Oyun İndir
Rar Şifresi: www.torrentadam.com (Elle yazınız)

Korku oyunları denildiğinde akıllara gelen bir diğer oyun olarak bilinen Amnesia: A Machine for Pigs oyununda farklı yaratık ve canlılardan kaçmaya çalışacağız. Torrent oyun indir olarak size sunduğumuz Amnesia: A Machine for Pigs crackli ve torrent indir olarak sizlere upload edilmiş Amnesia: A Machine for Pigs oyununda klasik korku oyunları gibi hikayemiz karanlık bir ortamda geçiyor. Karanlık ortamda etrafta karşınıza her an korku dolu çizimleri ile canavalarlar çıkabilir ve seslerden korkmamak için dikkatinizi oyuna daha fazla vererek sesleri duymamazlıktan gelebilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows Vista
İşlemci: Yüksek aralıklı Intel Core i3 / AMD A6 CPU veya eşdeğeri.
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Orta sınıf NVIDIA GeForce 200 / AMD Radeon HD 5000. Tümleşik Intel HD Grafikler çalışmalıdır, ancak desteklenmez; sorunlar genellikle bir sürücü güncellemesi ile çözülür.
Sabit Disk: 5 GB kullanılabilir alan

Tavisye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Yüksek aralıklı Intel Core i5 / AMD FX CPU veya eşdeğeri.
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: Yüksek aralıklı NVIDIA GeForce 400 / AMD Radeon HD 6000. Tümleşik Intel HD Grafikler çalışmalı, ancak desteklenmemektedir; sorunlar genellikle bir sürücü güncellemesi ile çözülür.
Sabit Disk: 5 GB kullanılabilir alan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir