Başlangıç / Aksiyon ve Macera Oyunları / Brothers: A Tale of Two Sons

Brothers: A Tale of Two Sons

Brothers: A Tale of Two Sons indir - Brothers: A Tale of Two Sons torrent indir içeriği torrent adam aracılığı ile bedava tek link olarak yüklenmiştir.

Oyun Adı: Brothers: A Tale of Two Sons
Oyun Türü: Aksiyon ve Macera Oyunları
Oyun Boyutu: 1.40 GB
Kategori: Torrent Oyun İndir
Rar Şifresi: www.torrentadam.com (Elle yazınız)

Brothers: A Tale of Two Sons oyununda kardeşlik ilişkilerinin ne kadar kuvvetli olacağını resmen göreceksiniz. Öyle ki oyunun biraz hüzünlü bir hikayesi var. İki kardeşsiniz ancak babanız amansız bir hastalığa düşmüş ve sizden yardım bekliyor. Torrent oyun indir olarak size sunduğumuz Brothers: A Tale of Two Sons oyunu crackli olarak yüklenmiş olup bu oyunda kardeşinizle beraber çok farklı diyarlara gideceksiniz, bir çok zorluk ile karşılaşacaksınız ve asıl amacınız bulmanız gereken materyalleri toplayarak babanızın yenik düştüğü rahatsızlıktan biran önce kurtulması olacak. Bakalım başarabilecek misiniz?

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP SP3
İşlemci: 2.4 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600
DirectX: Sürüm 9.0
Sabit Sürücü: 2 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar: İlk kurulum için Steam kimlik doğrulaması için bir defalık internet bağlantısı gerekir; gerekli yazılım kurulumları (oyuna dahil) Steam İstemcisi, DirectX 9, Microsoft .NET 4 Framework, Visual C ++ Yeniden Dağıtılabilir 2010 ve AMD CPU Sürücülerini (Yalnızca XP / Yalnızca AMD) içerir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir