Başlangıç / Aksiyon ve Macera Oyunları / DuckTales Remastered

DuckTales Remastered

DuckTales Remastered indir - DuckTales Remastered torrent indir içeriği torrent adam aracılığı ile bedava tek link olarak yüklenmiştir.

Oyun Adı: DuckTales Remastered
Oyun Türü: Macera Oyunları
Oyun Boyutu: 870 MB
Kategori: Torrent Oyun İndir
Rar Şifresi: www.torrentadam.com (Elle yazınız)

Disnep tarafından yapılan bir çok çizgi film bulunuyor ve bu çizgi filmlerın bir çoğu oyun olmuş durumdadır. Sizler için Disnep tarafından DuckTales Remastered oyunu geliştirildi ve bu oyun ile etrafta gördüğünüz kötü objelerden canlılardan kaçmaya çalışacaksınız. Torrent oyun indir olarak size sunduğumuz DuckTales Remastered crackli olarak torrent şekilde tarafınıza indirilmeye hazırlanmış olup oyunda zaman zaman tek olduğunuz ve zaman zaman ise toplu şekilde kaçmaya çalıştığınızı göreceksiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows®XP ™ SP2, Windows®Vista ™ veya Windows®7 İşlemci: Intel ™ Pentium 4 Hiper Diş Açma Belleği ile 2,4 ghz: 1 GB RAM Grafikler: NVIDIA® Geforce 9600GT, AMD® Radeon ™ HD 3870 veya daha üstü (gerekir Pixel Shader 3.0’ı yönetebilir) ve en az 512 MB ekran belleğine sahip olabilir. Sabit Disk: 1 GB kullanılabilir

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows®XP ™ SP2, Windows®Vista ™ veya Windows®7
İşlemci: Intel ™ Core 2 Duo / AMD ™ Athlon 64 X2 veya üstü.
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce ™ 200 serisi veya üstü, AMD® Radeon ™ HD5000 serisi veya üstü (Pixel Shader 3.0’ı yönetebilmelidir) en az 512MB ekran belleğine sahip.
Sabit Sürücü: 2 GB kullanılabilir alan

https://youtu.be/G6d1A2row6I

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir