Başlangıç / Simülasyon Oyunları / Formula Truck Simulator 2013

Formula Truck Simulator 2013

Formula Truck Simulator 2013 indir - Formula Truck Simulator 2013 torrent indir içeriği torrent adam aracılığı ile bedava tek link olarak yüklenmiştir.

Oyun Adı: Formula Truck Simulator 2013
Oyun Türü: Yarış Oyunları
Oyun Boyutu: 3.5 GB
Kategori: Torrent Oyun İndir
Rar Şifresi: www.torrentadam.com (Elle yazınız)

Tüm araç gruplarının yarışı neredeyse var peki tır yarışları olmaz mı? Hayır dediğiniz duyar gibi olduğumuzdan dolayı sizlere crackli olarak Formula Truck Simulator 2013 oyununu sunduk. Torrent oyun indir olarak size sunduğumuz Formula Truck Simulator 2013 oyununda tır yarışlarına katılacaksınız. Bütçenize uygun olarak kendinize tır seçin, yarışlardan kazandığınız para ile yeni tırlar alabilir ve mevcut tırı daha da geliştirerek zorlu etaplarda zirveyi kovalayabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Microsoft® Windows® XP SP2 / Vista / Windows 7 PC, 1 GHz eşdeğeri veya daha yüksek işlemciye sahip Windows XP SP2 / 512 MB Vista için 256 MB sistem RAM’i 14 GB boş sabit disk alanı DVD-ROM sürücüsü 32 MB DirectX 9 uyumlu ekran kartı gerekir Ses oynamak için ses kartı, hoparlörler veya kulaklıklar Microsoft Fare veya uyumlu işaretleme aygıtı çevrimiçi oynatma için 56,6 Kbps veya daha iyi modem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir