Başlangıç / Blog / İndirilmesi Gereken Oyunlar Listesi

İndirilmesi Gereken Oyunlar Listesi

İndirilmesi Gereken Oyunlar Listesi indir - İndirilmesi Gereken Oyunlar Listesi torrent indir içeriği torrent adam aracılığı ile bedava tek link olarak yüklenmiştir.

Torrent Adam ekibi olarak bugün sizler için Torrent’te mutlaka indirilmesi gereken, oynadıkça sürekleyen bir saniye oyundan ayrılmak istemeyeceğiniz oyunları sizler için listeledik.

Not: Herhangi bir sıraya göre sıralanmamıştır. Tamamen kişisel görüşlere göredir.

Assassin’s Creed

Assassin’s Creed, Ubisoft tarafından geliştirilmiş tarihle iç içe olan bir oyundur. Orta Çağ’da geçen oyunda Kutsal Şehir Kudüs’ü fethetme yolunda yaşananlar geçiyor. Seri halinde olan bu oyunu oynadıkça daha da bağımlı olacaksınız.

L. A. Noire

L.A. Noire, ilkkez Mayıs 2011’de Team Bondi tarafından geliştirilmiş, Rockstar Games tarafından yayınlanan bir dedeftiflik oyunudur. İkinci Dünya Savaşı’nın hemen ertesinde, Hollywood‘un yükseliş döneminde geçen hikayesiyle, Rockstar’ın dedektiflik türünde verdiği ilk sınav olma özelliğine sahip. Dedeftiklik severler için vazgeçilmez bir oyun olacağına eminim.

Watch Dogs

Watch Dogs, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen, Ubisofttarafından ise yayımcılığı yapılan video oyunudur. Genellikle GTA serisine benzetilen oyunda yüksek grafikler daha da oynamanıza yardımcı olacaktır.

Mafia II

Mafia II (veya Mafia 2), Mafia: The City of Lost Heaven’ın devam niteliğindeki 21 Haziran 2010’da piyasaya sürülen sandbox tarzı üçüncü şahıs nişancı türünde bir video oyunudur. Oyun 1950’li yıllarda San Francisco ve New York baz alınarak tasarlanmış Empire Bay adlı kurgusal bir şehirde geçiyor. 

Call of Duty:Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3, Infinity Ward ve Sledgehammer Games tarafından hazırlanmış ve Activision tarafından dağıtılmış birinci şahıs nişancı video oyunudur. Muhteşem grafikler, senaryo bulunan oyunu mutlaka denemelisiniz.

Deadpool

Deadpool, aksiyon macera türünde, PlayStation 3, High Moon Studios tarafından Microsoft Windows ve Xbox 360 için geliştirilmiş bir oyundur. Oyunun muhteşem animasyonları konsollar ile birleşince ortaya antılamayan bir zevk çıkartıyor. Filmini hayranlıkla izleyenler mutlaka denemeli.

Just Cause 2

Just Cause 2, Eidos Interactive tarafından yayınlanan ve Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için Square Enix tarafından dağıtılan Avalanche Studios tarafından geliştirilen 2010 açık dünya aksiyon-macera video oyunudur.

The Witcher 2: Assassins of Kings

The Witcher 2: Assassins of Kings, Polonyalı oyun stüdyosu CD Projekt RED tarafından geliştirilen ve Microsoft Windows ile Xbox 360 platformları için hazırlanan üçüncül kişi bakış açılı RPG oyunudur. Görsel kalitesi ve entrikalarla dolu efsane hikayesi sizi oyuna daha da bağlı hala getiricek.

Metal Gear, Revegeance

Metal Gear Rising: Revengeance, PlatinumGames tarafından geliştirilen ve Konami Digital Entertainment tarafından yayınlanan aksiyon hack ve çizgi video oyunudur. 

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim, Bethesda Game Studios tarafından geliştirilip Bethesda Softworks tarafından piyasaya sürülen serbest dünya tipi aksiyon RPG video oyunudur. 

Thief

Hırsız, Geç Orta Çağ ile Viktorya dönemi arasındaki bir haça benzeyen fantazi steampunk dünyasında usta bir hırsız olan Garrett rolünü üstlendiği daha gelişmiş teknolojilerin bulunduğu bir dizi gizli video oyunudur. Genel olarak oyun güzel bir oynanışı var. Çok fazla aksiyon severseniz oyun beklediğinizi karşılamayabilir.

Middle-earth: Shadow of Mordor

Monolith Productions tarafından geliştirilen, yayımcılığını Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yapılacak olan video oyunudur. Oyun bizleri Orta Dünya tarihinin çocukları ile tanıştırıyor. Güzel grafikleri ve oyunun atmosferi sizlerin yakınızı bırakmayacak.

Tomb Raider

2001-2007 yılları arasında İngiliz oyun şirketi Core Design tarafından oluşturulan aksiyon-macera video oyun serisidir. Oyunda kadın karakterler ön planda. Bunun erkeklerin oyun oynama oranıyla doğru orantılı olduğu düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir