Başlangıç / Simülasyon Oyunları / Microsoft Flight Simulator X

Microsoft Flight Simulator X

Microsoft Flight Simulator X indir - Microsoft Flight Simulator X torrent indir içeriği torrent adam aracılığı ile bedava tek link olarak yüklenmiştir.

Oyun Adı: Microsoft Flight Simulator X
Oyun Türü: Simülasyon Oyunları
Oyun Boyutu: 8 GB
Kategori: Torrent Oyun İndir
Rar Şifresi: www.torrentadam.com (Elle yazınız)

Microsoft Flight Simulator X oyunu ile adeta uçak sürmenin keyfine varmaya hazır mısınız? Torrent oyun indir olarak size sunduğumuz Microsoft Flight Simulator X crackli ve zamunda olarak paylaşılmış olup ilgili içerikte uçak kontrollerini gerçekleştireceksiniz. İsterseniz uçağı kokpit bölümünden sürebilirsiniz isterseniz diğer kamera açılarıyla sürebilirsiniz. Microsoft Flight Simulator X oyununda aksiyonu seviyorsanız uçakları bir birine çarpıştırmaya dahi çalışabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Microsoft® Windows® XP SP2 / Vista / Windows 7 PC, 1 GHz eşdeğeri veya daha yüksek işlemciye sahip Windows XP SP2 / 512 MB Vista için 256 MB sistem RAM’i 14 GB boş sabit disk alanı DVD-ROM sürücüsü 32 MB DirectX 9 uyumlu ekran kartı gerekir Ses oynamak için ses kartı, hoparlörler veya kulaklıklar Microsoft Fare veya uyumlu işaretleme aygıtı çevrimiçi oynatma için 56,6 Kbps veya daha iyi modem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir