Başlangıç / Korku Filmleri / O – IT Türkçe Dublaj

O – IT Türkçe Dublaj

O – IT Türkçe Dublaj indir - O – IT Türkçe Dublaj torrent indir içeriği torrent adam aracılığı ile bedava tek link olarak yüklenmiştir.

Film Adı: O – IT
Film Kalitesi: 1080p Bluray ve 720p
IMDB Puanı: 7.3
Film Boyutu: 1080p (2.04 GB) – 720p (1.27 GB)
Kategori: Torrent Film İndir
Rar Şifresi: www.torrentadam.com (Elle Yazınız)

O, Stephen King’in 1986 yılında yayınlanmış aynı isimli romanından uyarlanan, 2017 çıkışlı Amerikan yapımı bir doğaüstü korku filmi. Andrés Muschietti tarafından yönetilen filmin senaryosu Chase Palmer, Cary Fukunaga ve Gary Dauberman yazıldı. İki filmden oluşacak bir serinin ilk filmidir. Torrent film indir sitesi ile ulaşacağınız O – IT filmini indirerek sizde oyun, program, film torrentleri indirebilirsiniz.

Maine’in küçük bir kasabasında yaşayan 7 çocuğu ele alıyor. Bu yedi arkadaş okullarında dışlanan bir gruptur. Ancak en büyük sorunları bu değildir. Arkadaşlar bir yandan hayatın getirdiği sorunlarla, bir yandan da ergenlikle uğraşırken, başlarına beklemedikleri bir bela daha açılır. Kurbanlarının korkularına göre şekle girebilen Pennywise, ürkütücü bir palyaço kılığında bu 7 çocuğa dehşet saçmaya başlar. Artık okuldaki sorunları, verecekleri hayatta kalma mücadelesine oranla bir hayli önemsiz kalacaktır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir