Sniper Elite 3

Sniper Elite 3 indir - Sniper Elite 3 torrent indir içeriği torrent adam aracılığı ile bedava tek link olarak yüklenmiştir.

Oyun Adı: Sniper Elite 3
Oyun Türü: Aksiyon Oyunları
Oyun Boyutu: 13.44 GB
Kategori: Torrent Oyun İndir
Rar Şifresi: www.torrentadam.com (Elle yazınız)

Sniper Elite 3 Tanıtımı

Sniper Elite 3, üçüncü bakış açısına sahip bir keskin nişancı oyunudur. Bu oyunda amaç size verilen görevleri eksiksiz ve zamanında yapmaktır. Bu görevlere ister aksiyon katarak isterseniz de gizlice tamamlayabilirsiniz. Ancak aksiyon düşmanların dikkatini kendinize çekmenizi gizlilik ise çok dikkatli olmanızı gerektirmektedir. Bu video oyunu kesinlikle tam sizin aradığınız keskin nişancı oyunu! Torrent oyun indir olarak size sunduğumuz Sniper Elite 3 full ve bedava olarak yüklenmiş bulunmaktadır. Oyunu satın almak isterseniz Steam üzerinden satın alabilirsiniz. İyi oyunlar diliyoruz.

Sniper Elite 3 Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® Vista (Service Pack 2) or Windows® 7 (Service Pack 1) or Windows® 8 or Windows 8.1. Windows® XP is NOT supported.
İşlemci: Dual-core CPU with SSE3 (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon™ 64 X2 4200) or better
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible graphics card with 256 MB of memory (NVIDIA® GeForce® 8800 series / ATI Radeon™ HD 3870) or better
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 18 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible sound card or better

Sniper Elite 3 Görselleri

Sniper Elite 3 Videosu

Sniper Elite 3 İndirme Linkleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir